Prelegenci Konferencji PM2 w Łodzi

Michał Guzowski, Prelegent konferencji PM2 PMI Łódź

Michał Guzowski

Przedsiębiorca, IT manager, mentor. Founder No Code Days, inicjator i członek rady programowej studiów “No Code Developer” na Politechnice Warszawskiej, wykładowca. Współzałożyciel i CEO Developico oraz NoCodeMasters (Akademia Aplikacji).

Swoją ścieżkę kariery w IT rozpoczął w 2012 roku jako programista, by następnie zdobyć doświadczenie jako konsultant, architekt i team leader. W 2020 założył i objął rolę CEO dwóch spółek technologicznych zajmującymi obszarami Transformacji Cyfrowej, Automatyzacji i Integracji.

3-krotnie nagrodzony tytułem Microsoft MVP (Most Valuable Professional) w obszarze Business Applications. Wielokrotny prelegent oraz członek rad programowych na czołowych konferencjach IT w obszarze No Code i Low Code, współzałożyciel pierwszej społeczności Power Platform w Polsce.

Prywatnie hiperaktywny ojciec dwóch hiperaktywnych synów, mąż, gracz komputerowy i zagorzały słuchacz audiobooków (50+ rocznie).
W dziedzinie IT interesuje się modelami biznesowymi, strategią, sprzedażą, marketingiem, psychologią i zarządzaniem. W działaniu kieruje się impaktem wspartym modelem biznesowym, w myśleniu stoicyzmem i długofalową korzyścią.